Wanna z hydromasażem WELLIS Olympus

9-osobowy basen ogrodowy, o wymiarach 354 x 230 x 90 cm, wyposażone zostało w dwa miejsca leżące i siedem miejsc siedzących.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wellis
  • Dostępność: Jest Jest

Jacuzzi ogrodowe Elbrus Life Premium

9-osobowy basen ogrodowy, o wymiarach 354 x 230 x 90 cm, wyposażony została w 88 dysz wodno-powietrznych. W standardowym wyposażeniu basenu spa wszystkie dysze są podświetlane – wzmacniając tym samym efekt chromoterapii. Dysze rozłożone są na 9-ciu komfortowych miejscach siedzących tak, aby zapewnić optymalny hydromasaż wybranych części ciała. 55 świateł LED w centralnej lampie podwodnej, 4 podświetlane zagłówki, 2 podświetlane fontanny i wodospad pozwalają delektować się możliwościami chromoterapii przy dźwiękach ulubionej muzyki relaksacyjnej. Efekty relaksacyjne można zwiększyć używając olejków do aromaterapii.

Dla zwiększenia wygody sterowania wanną w modelu Olympus, przy siedzisku kapitańskim został umieszczony dodatkowy panel sterowania z 4 przyciskami, umożliwiający zarządzanie pracą pomp i innymi funkcjonalnościami.

 

Wyposażenie standardowe

System dźwiękowy Aquasoul™ Pro 4.1 Pop-Up

Wodoszczelne elementy zainstalowane w systemie nagłośnienia AquaSoul™ Pro mają najnowszy design i najwyższą jakość. Każde inteligentne urządzenie wyposażone w połączenie Bluetooth – np. telefon komórkowy, tablet lub laptop – można podłączyć do systemu dźwiękowego AquaSoul™ Pro. W przypadku modeli CityLine/PeakLine systemem dźwiękowym można sterować również za pomocą panelu sterowania SmartTouch.
 
 

Pianka Polyfoam (2cm)

Izolacja standardowa: izolacja styropianem 2 cm na pokrywie bocznej i podłożu.
 
 

Dezynfekcja wody UV-C

System dezynfekcji wody UV-C firmy Wellis rewolucjonizuje odkażanie wody w wannie z hydromasażem. Jest lekki, kompaktowy i bardzo wydajny. Przy znikomym poborze prądu oraz cichej, bezpiecznej i automatycznej pracy uzdatnia wodę w balii kilka razy dziennie. Zapewnia Tobie i Twojej rodzinie krystalicznie czystą wodę do kąpieli o naturalnej jakości, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum konieczności stosowania środków uzdatniających wodę.
 
 

Aromaterapia

Aromaterapeutyczne zapachy i olejki eteryczne służą rozpieszczaniu duszy i ciała. Zapachy mają pozytywny wpływ na nasze emocje. Dlatego też aromaterapia doskonale sprawdza się w zapewnieniu i utrzymaniu równowagi duchowej, co w naturalny sposób pozytywnie wpływa również na kondycję fizyczną. Elementami terapii są inhalacje, kąpiele aromaterapeutyczne i masaże olejkami eterycznymi – tym wszystkim możesz się cieszyć w spa Wellis, które łączą w sobie doznania z hydroterapii i moc Twoich ulubionych zapachów.
 

Ekskluzywne oświetlenie do terapii kolorami

Ekskluzywne oświetlenie do terapii kolorami to bezpośrednie podwodne nastrojowe oświetlenie wbudowane w ścianę boczną wanny z hydromasażem. Składa się z 10 do 20 diod LED, w zależności od typu wanny, które świecą w harmonii z centralnym oświetleniem podwodnej terapii kolorami zainstalowanym w wannie.
 
 

in.mix System

Dzięki systemowi in.mix możesz indywidualnie dostosować grę światła 2 lub 3 (w zależności od modelu spa) wstępnie zdefiniowanych stref terapii światłem w wannie z hydromasażem. Strefa 1: obszar wodny spa, Strefa 2: podświetlane sterowniki, Strefa 3: oświetlenie bocznej osłony spa (tylko w niektórych modelach).
 

 

Moduł Wi-Fi

Moduł Wi-Fi umożliwia zdalną kontrolę nad wanną spa. Wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację na telefon Wellis in.touch 2™, a za jednym dotknięciem ekranu smartfona będzie można zmienić temperaturę wody w wannie, ustawić oświetlenie LED i zaprogramować uruchamianie pompy cyrkulacyjnej oraz filtrację, sprawdzić aktualny stan wody w jacuzzi, zoptymalizować wydajość energetyczną urzadzenia oraz otrzymywać alerty o wymianie filtrów czy wody lub braku zasilania elektrycznego.

 

Wyposażenie opcjonalne

Akcesoria do wanien spa

Akcesoria do wanien spa stanowią praktyczny element wyposażenia domowej strefy spa. Bezpieczeństwo korzystania z jacuzzi ogrodowego zapewnią schodki. Poza sezonem aktywnego korzystania z zalet jacuzzi ogrodowego, ochronę zapewnią szyte na miarę (na zamówienie) pokrowce.