Wanna z hydromasażem D1 Serena Bay®

Wanna z hydromasażem D1 Serena Bay® posiada 6 siedzisk i 2 leżaki. Wyposażona w oświetlenie Liquid FX™ LED, dynamiczny sekwencer masażu™, system zarządzania, wodą UltraPure®, naturalne odcienie drewna z kolekcji Terracina™

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: D1 Dimension One Spas
 • Dostępność: Na zamówienie

Sarena Bay® to pierwsza na świecie krzywoliniowa wanna z hydromasażem. W przeciwieństwie do zwykłych, kwadratowych wanien z hydromasażem, jego opatentowana konstrukcja doda przyciągającego wzrok centralnego miejsca w każdym ogrodzie. Para „jego i jej” UltraLounge ™, każda wyposażona w programowalny dynamiczny sekwencer masażu i opatentowaną Flex Therapy Pillow ™, oferuje masaż całego ciała. Dzięki UltraPure ™ Plus nawet 7-8 osób może cieszyć się kojącym oświetleniem, fontanną i najczystszą wodą w branży.

Specyfikacja wanny Serena Bay:

 • 2 siedzenia BioForm® wyposażone w masaż sekwencyjny
 • 2 regulowane zagłówki NeckFlex™
 • 2 siedzenia SportZone™
 • 1 siedzenie MaxTherapy®
 • 2 siedzenia do masażu górnej części ciała
 • 1 siedzenie Pivot

Wyposażona w dwa siedzenia BioForm®, z sekwencerem masażu zapewnia optymalny masaż „dla niej” i „dla niego”. Trzy pompy dużej mocy i 86 dysz o strategicznym rozmieszczeniu sprawiają, że Sarena Bay to najbardziej wszechstronne urządzenie do hydroterapii, jakie zostało kiedykolwiek stworzone. Wanna Sarena Bay odpowiada potrzebom najbardziej wymagających klientów. Wanna odpowiednia zarówno dla dorosłych jak i dzieci, a jej siedzenia są odpowiednie nawet dla bardzo wysokich użytkowników. Sarena Bay jest wymarzonym miejscem relaksu.

Siedzenia Bioform™ dostępne są wyłącznie w produktach marki Dimension One Spas. Gwarantują brak zjawiska unoszenia, optymalną pozycję i całkowite zanurzenie ciała.

Dlaczego warto wybrać spa Dimension One Spas?

Od 1977 r. firma Dimension One Spas specjalizuje się w produkcji wanien SPA i nie przestaje rozwijać się, wciąż otrzymuje nowe patenty i certyfikaty.

Ten kalifornijski producent opracował opatentowane systemy utrzymywania wody, które zapewniają kryształowo czystą wodę przy minimalnym nakładzie zabiegów związanych z utrzymaniem jej czystości. Woda czyszczona jest 24 godziny na dobę, nawet w czasie użytkowania wanny SPA.

Jedną z zalet wanien i basenów SPA Dimension One Spas jest z pewnością umiejętność dostosowania się do różnych anatomicznie kształtów ciała. Niecka UltraLife®, stworzona we współpracy z firmą Bayer®, zapewnia higienę, jest antypoślizgowa, odporna na uderzenia oraz na działanie promieni UV.

Jaka jest gwarancja na wannę i basen SPA?

Proponujemy wyjątkowe warunki gwarancji i to nas odróżnia na tle konkurencji. W momencie zakupu basenu SPA Dimension One Spas zarówno części zamienne jak i wykonanie podlegają gwarancji.

 • Niecka basenu: od 5 do 10 lat
 • Osprzęt basenu: od 2 do 5 lat
 • Wyposażenie basenu: od 2 do 5 lat

Powierzcie instalację swojej wanny SPA profesjonalistom.

Zajmujemy się instalacją wanien SPA na terenie całego kraju. Możliwe są aranżacje zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Nasze rozwiązania dotyczące finansowania:

Nasi doradcy zaproponują różne rozwiązania pozwalające zrealizować marzenie. Istnieje możliwość zakupu wanny SPA w ratach już od ok. 700 PLN miesięcznie.

 

Dane techniczne Serena Bay®

Wymiary 234 cm x 275 cm x wys. 102 cm
Masa pustej wanny SPA 460 kg
Masa napełnionej wanny SPA 2030 kg
Pojemność 1570 l
Liczba miejsc 7
Siedzenie BioForm (zapobiega unoszeniu) 2
Pompy 2 pompy jednoprędkościowe 2 KM, 1 pompa dwuprędkościowa 2 KM / 2 pompy cyrkulacyjne
Dysze 62
System utrzymania wody UltraPurePLUS
Fontanna tak
Sekwencer masażu 1
Liczba regulowanych zagłówków (NeckFlex) 2
Powierzchnia filtrów 2 x 7 m2
Terapia dotykowa tak
Podwodne przełączniki tak
Zasilanie elektryczne 230V~, 2×16 A lub 1×32 A lub 3×16 A
Pianka izolacyjna zintegrowana
Oświetlenie wielokolorowe LED
Miesięczne zużycie energii* 227,6 kWh
Przeznaczenie do użytkowania miłe spędzenie czasu w towarzystwie
 
 
 

kolor niecki: