Wanna z hydromasażem D1 Meridian Home®

Kwadratowa wanna SPA Meridian z kolekcji Home®, zaprojektowana dla 7 osób, oferuje użytkownikom kompletną hydroterapię. Szeroka ławka z siedzeniami Sportzone na różnych wysokościach pozwala na zamianę miejsc i wydłużenie seansu kąpieli w wannie. Jest to też idealna wanna na szalone imprezy w ogrodzie.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: D1 Dimension One Spas
  • Dostępność: Na zamówienie

Specyfikacja wanny SPA Meridian:

  • 2 siedzenia SportZone
  • 5 siedzeń BioForm™, w tym dwa wyposażone w regulowane zagłówki typu NeckFlex

Wanna Meridian wyposażona jest w nowe system oświetleniowy Crystal FX. System zawiera chromoterapię (wielokolorowy system LED oraz 2 podświetlone fontanny). Dzięki temu Meridian sprzyja rozrywce oraz spotkaniom w miłym towarzystwie.

Siedzenia BioForm™ dostępne są wyłącznie w produktach marki Dimension One Spas. Gwarantują brak zjawiska unoszenia, optymalną pozycję i całkowite zanurzenie ciała.

Dlaczego warto wybrać wannę SPA marki Dimension One Spas?

Od 1977 r. firma Dimension One Spas specjalizuje się w produkcji wanien SPA i nie przestaje rozwijać się, wciąż otrzymuje nowe patenty i certyfikaty.

Ten kalifornijski producent opracował opatentowane systemy utrzymywania wody, które zapewniają kryształowo czystą wodę przy minimalnym nakładzie zabiegów związanych z utrzymaniem jej czystości. Woda czyszczona jest 24 godziny na dobę, nawet w czasie użytkowania wanny SPA.

Jedną z zalet wanien i basenów SPA Dimension One Spas jest z pewnością umiejętność dostosowania się do różnych anatomicznie kształtów ciała. Niecka UltraLife®, stworzona we współpracy z firmą Bayer®, zapewnia higienę, jest antypoślizgowa, odporna na uderzenia oraz na działanie promieni UV.

Jaka jest gwarancja na wannę i basen SPA?

Proponujemy wyjątkowe warunki gwarancji i to nas odróżnia na tle konkurencji. W momencie zakupu basenu SPA Dimension One Spas zarówno części zamienne jak i wykonanie podlegają gwarancji.

  • Niecka basenu: od 5 do 10 lat
  • Osprzęt basenu: od 2 do 5 lat
  • Wyposażenie basenu: od 2 do 5 lat

Powierzcie instalację swojej wanny SPA profesjonalistom.

Zajmujemy się instalacją wanien SPA na terenie całego kraju. Możliwe są aranżacje zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Nasze rozwiązania dotyczące finansowania:

Nasi doradcy zaproponują różne rozwiązania pozwalające zrealizować marzenie. Istnieje możliwość zakupu wanny SPA w ratach już od ok. 700 PLN miesięcznie.

 
 
 
 
 

Dane techniczne Meridian®

Wymiary 234 cm x 234 cm x wys. 91 cm
Masa pustej wanny SPA 331 kg
Masa napełnionej wanny SPA 1486 kg
Pojemność 1344 l
Liczba miejsc 7
Siedzenie BioForm (zapobiega unoszeniu) 4
Pompy 1 pompa dwuprędkościowa, 1 pompa jednoprędkościowa
Dysze 45
System utrzymania wody Clearzone (opcja)
Fontanna tak
Sekwencer masażu nie
Liczba regulowanych zagłówków (NeckFlex) 2
Powierzchnia filtrów 1x 7 m2
Terapia dotykowa tak
Podwodne przełączniki Nie
Zasilanie elektryczne 230V~, 2x16A lub 1x32A
Pianka izolacyjna zintegrowana
Oświetlenie wielokolorowe LED
Miesięczne zużycie energii* 170,9 kWh
  

kolor niecki: