Wanna z hydromasażem WELLIS Everest Life Premium

5-osobowa wanna spa o wymiarach 236 x 236 x 95 cm, wyposażone zostało w dwa miejsca leżące i trzy miejsca siedzące.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wellis
  • Dostępność: Jest Jest

Jacuzzi ogrodowe Everest Life Premium

5-osobowe jacuzzi o wymiarach 236x236x95 cm wyposażone zostało w dwie leżanki i trzy miejsca siedzące. Wanna spa jest dość duża i przestrzenna, zapewniając dzięki temu dużą swobodę ruchu osób korzystających z kąpieli. Odświeżona linia jacuzzi Wellis Life charakteryzuje się wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań, takich jak wodoodporne głośniki, wyjątkowo miękkie zagłówki oraz starannie dopracowane szczegóły. System dezynfekcji wody Ozmix™ został tak dopracowany, aby eliminować jeszcze większą ilość bajterii w porównaniu do standardowego systemu ozonowania.

 

Wyposażenie standardowe

System oświetlenia LightSide™

W linii wanien spa PeakLife wprowadzono innowacyjny system oświetlenia LightSide™, który oferuje unikalne funkcje. System ten zawiera oświetlenie ukryte pod elementami narożnymi oraz specjalnie opracowany pasek LED, który biegnie wzdłuż bocznej pokrywy wanny z hydromasażem. Dzięki temu doskonale podkreśla się estetykę i atmosferę spa, tworząc nastrojowe światło wokół wanny.

 

Nowa izolacja skandynawska

W nowej linii wanien spa LifeLine, standardowe wyposażenie obejmuje 3,5 warstwę pianki Polyfoam, która jest szczelnie zamontowana na pokrywie obudowy wewnąrz urządzenia.

 

 

Dysze Infinity

Dzięki innowacyjnemu strumieniowi dysz Infinity, masaże stają się jeszcze bardziej przyjemne, obejmując większą powierzchnię ciała. Ten wyjątkowy strumień nie tylko porusza się wzdłuż osi pionowej, ale także rysuje płynną, obracającą się nieskończoną ósemkę. Dzięki temu zapewnia jeszcze bardziej dynamiczne i różnorodne doznania podczas masażu.

 

Pompa cyrkulacyjna W-EC

Energooszczędna pompa obiegowa wody (pobór mocy 0,25 kW/h) pompuje 300 litrów wody na mitutę, co najmniej dwukrotnie więcej niż przeciętne pompy. Niski pobór mocy, długa żywotność i cicha praca sprawiają, że jest przyjazna dla środowiska i ekonomiczna.

 

Crystal Clean System

Nowa dysza cyrkulacyjna została zaprojektowana z podziałem na trzy strefy, z czego dwie skierowane są w dół, aby efektywnie usuwać piasek i brud z dna wanny spa. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, możliwe jest skuteczne oczyszczenie i usuwanie zanieczyszczeń z wody.

 

Ozmix™ System

Ozmix™ System (ozonator + mikser) to nowoczesny system dezynfekcji wody w wannach spa, 20% bardziej skuteczny niż zwykły generator ozonu bez komory mieszania. W porównaniu z innymi systemami dezynfekcji wody, dostępnymi na rynku, ten eliminuje najwięcej bakterii.

 

Nowe fontanny

Nowo zaprojektowane oświetlenie płaskich dysz fontannowych pełni również, z doskonałym skutkiem, funkcję podświetlanych podstawek na szklanki z napojami lub butelki.

 

Nowy wodospad

Nasz nowy wodospad w spa wykonany jest według odnowionego projektu i tworzy efekt prawdziwego wodospadu. Niepowtarzalny wygląd i doskonale działająca atrybucja wodospadu.
 

 

2-strefowy system oświetlenia

2-strefowy system Light-zone umożliwia regulację gry świateł w 2 predefiniowanych strefach chromoterapii.
STREFA 1: Oświetlenie centralne i krawędziowe
STREFA 2: Oświetlenie narożne

 

Podświetlane wszystkie dysze

W wannach spa z linii Wellis PeakLife Premium wprowadzono fabrycznie podświetlane wszystkie dysze. Krawędzie dysz również świecą, tworząc imponujący widok i jeszcze bardziej wzbogacając wizualny efekt w wannie spa, zwłaszcza podczas korzystania po zmroku.

 

System Smart STEP-IN

W ramach systemu Smart STEP-IN, pompa ciepła o mocy 3 kW może być dyskretnie ukryta pod schodkiem. Zaawansowana pompa ciepła jest w stanie pracować w szerokim zakresie temperatur, od -5°C do +40°C, co przekłada się na oszczędności energii grzewczej sięgające 70-75%. Dodatkowo, wewnątrz schodów zaprojektowane zostały praktyczne schowki, a wokół schodów dyskretne oświetlenie LED, co jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność i wygodę systemu Smart STEP-IN.

 

System WIS IN-LINE

To funkcjonalne wbudowane akcesorium umożliwia ciągłe monitorowanie jakości wody w spa przez okres 24 godzin za pomocą smartfona. Dzięki temu z łatwością można śledzić stan wody i dbać o jej czystość oraz bezpieczeństwo, mając pełną kontrolę nad parametrami wody w dowolnym momencie.

 

Moduł Wi-Fi

Moduł Wi-Fi umożliwia zdalną kontrolę nad wanną spa. Wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację na telefon Wellis in.touch 2™, a za jednym dotknięciem ekranu smartfona będzie można zmienić temperaturę wody w wannie, ustawić oświetlenie LED i zaprogramować uruchamianie pompy cyrkulacyjnej oraz filtrację, sprawdzić aktualny stan wody w jacuzzi, zoptymalizować wydajość energetyczną urzadzenia oraz otrzymywać alerty o wymianie filtrów czy wody lub braku zasilania elektrycznego.

 

Wyposażenie opcjonalne

Akcesoria do wanien spa

Akcesoria do wanien spa stanowią praktyczny element wyposażenia domowej strefy spa. Bezpieczeństwo korzystania z jacuzzi ogrodowego zapewnią schodki. Poza sezonem aktywnego korzystania z zalet jacuzzi ogrodowego, ochronę zapewnią szyte na miarę (na zamówienie) pokrowce.