Wanna z hydromasażem DORAKO HAWAII PREMIUM

Wanna HAWAII posiada 2 leżanki oraz 3 miejsca siedzące, dzięki czemu w wannie może jednocześnie przebywać do 5 osób.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DORAKO
  • Dostępność: Chcesz sprawdzić cenę od razu - zaloguj się . Cena do negocjacji. Chcesz sprawdzić cenę od razu - zaloguj się . Cena do negocjacji.

Wanna z hydromasażem HAWAII PREMIUM

Parametry techniczne:

Nazwa: HAWAII
Miejsca siedzące: 3
Miejsca leżące: 2
Liczba dysz: 85 w tym 1xMULTIJET i 6xSHIATZU
Wymiary: 2360mm x 2360mm x 950mm
Waga netto/brutto: 460kg/1860kg
Oświetlenie LED: 31 LED + 2 LED Fontanna + 1 LED centralny
Pompy masażowe: 2x3HP+1x2HP
Pompy cyrkulacyjne: 1
Wymagania elektryczne: 5×2,5mm2
Podgrzewacz: 3kW
Fontanna/kaskada: 2
Zagłówki: 3
Blower: 10 powietrznych dysz
Dźwięk: Bluetooth: 4 głośniki+1 subwoofer
Utrzymanie wody: OZON + 2 x filtr
UV: 1
MicroSilk: 2
Spa Touch: 1
WiFi: za dopłatą

 

Dzięki wykorzystaniu pianki izolacyjnej, każda z wanien SPA DORAKO posiada uszczelnioną podstawę. Takie rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie energii niezbędnej do ogrzewania wody, ograniczając jednocześnie do absolutnego minimum utratę ciepła przez korpus.

Oświetlenie

Naukowcy przyznają, że naświetlenie otoczenia w którym przebywamy ma realny wpływ na nasz nastrój. Aby umilić czas poświęcony na relaks, w naszych wannach wykorzystujemy oświetlenie LED o temperaturze światła najbardziej przyjaznej użytkownikowi.

Wszystkie wanny SPA DORAKO wyposażone są w oświetlenie na poziomie tafli wody, dużą diodę LED na dnie oraz oświetlone oparcia. Taki zabieg nadaje wannie nie tylko nowoczesnego wyglądu, ale również poprawia psychiczny nastrój użytkownika.

Muzyka – łączność poprzez Bluetooth

Wszystkie oferowane przez SPA DORAKO wanny, są wyposażone w system muzyczny MP3 ze standardowym gniazdem jack 3.5mm, który służy do szybkiego i wygodnego podpinania urządzeń zewnętrznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik może rozsiąść się i zrelaksować pośród brzmień swojej ulubionej muzyki. Nasze wanny wyposażyliśmy w dwa głośniki, które zapewniają bardzo dobrej jakości dźwięk. Wanny SPA DORAKO w ramach opcji mogą być doposażone w moduł odtwarzania muzyki za pomocą łączności Bluetooth. Mało tego, zamontowane głośniki posiadają zmienno-barwne oświetlenie LED! Należy pamiętać, że muzyka jest kolejnym czynnikiem wpływającym na samopoczucie oraz komfort podczas kąpieli. Spokojna muzyka może spowodować synchronizację mózgu z falami dźwiękowymi, skutkując generowaniem fal mózgowych Alfa. Co ciekawe, fale tego typu powstają w trakcie snu w momencie pełnego relaksu.

Panel sterowania

Sterowanie, któremu ufasz!

Balboa Water Group to największy na świecie producent elektronicznych systemów kontroli w branży Wellness oraz uznany lider w zakresie innowacji, niezawodności i łatwości obsługi.

Każda wanna DORAKO SPA wyposażona jest w najnowsze panele sterujące Balboa, wraz z kontrolerami nie posiadającymi ruchomych części. Wszystko z myślą o wygodzie użytkowania sprzętu przez naszych klientów!

Nie wymaga konserwacji!

Panele obudowy wanny oraz stopnie we wszystkich naszych wannach, mimo, że wyglądają na drewno, nie wymagają konserwacji. Zostały tutaj użyte panele kompozytowe. Drewno wykazuje tendencje do gnicia i na przestrzeni czasu może ulec odkształceniu – tego typu panele owych wad nie posiadają.

Dodatkowo, w przypadku uszkodzenia wymiana takiego panelu jest nieporównywalnie tańsza i zajmuje jedynie 10 minut!

kolor niecki: